خرید گروهی چیست و چه مزایایی دارد؟​​​​​​​

در ابتدا به مفهوم کلی خرید گروهی (Group buying)، می پردازیم که این روزها در کشورهای پیشرفته دنیا برای کالاهای مختلف مورد توجه قرار گرفته است.
خرید گروهی، کالاها را با قیمتی کاهش یافته پیشنهاد می دهد به شرط آنکه حداقل تعداد خاصی از خریداران آن کالا را بخرند. 

در این روش، سود فروشنده در فروش محصول خود به صورت عمده است و در ازای آن تخفیف قابل توجهی بر روی کالای خود ارائه می دهد.
سود خریداران نیز در بهرمندی از کالای مورد نظرشان زیر قیمت است و این یک معاملهٔ
​​​​​​​برد - برد است.​​​​​​​


شرکت آسیای سبز برای اولین بار در ایران راهکار خرید گروهی برای زمین را ارائه می دهد و با این روش موجب سودبری خریدار و فروشنده میشود. 
همانطور که می دانیم، قیمت هر متر زمین با متراژ زیاد در مقایسه با قیمت هر متر زمین با متراژ کم(در شرایط کاملا یکسان) ارزانتر است.
​​​​​​​​​​​​آسیای سبز با تجمیع سرمایه افراد و خرید زمین بزرگ و سپس تقسیم آن به قطعات کوچکتر و تخصیص قطعات به خریداران، ضمن افزایش توان خرید، موجب میشود تا مشتری زمین مورد نظر خود را بسیار ارزانتر از قیمت منطقه خریداری کند.
برای درک بهتر خرید گروهی زمین به مثال زیر توجه کنید.
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​

خرید گروهی زمین؛ برگ برنده مشتری

تصویر 1: زمین مادر(A) با قیمت متری 500 هزار تومان و زمین با متراژ کم(B) در شرایط کاملا مشابه با قیمت متری 800 هزار تومان می باشد.
تصویر 2: زمین(C) یک قطعه از زمین مادر به روش خرید گروهی است که بعد از تفکیک، کسر راه و اضافه شدن هزینه های مربوط به آن، قیمتش متری 650 هزار تومان است و در مقایسه با زمین (B) مقدار قابل ملاحظه ای ارزانتر است، در نتیجه خریدار در همان لحظه اول خرید سود قابل توجهی کسب میکند.​​​​​​​​​​​​​​

تصویر 1

تصویر2

چگونه خرید گروهی  زمین باعث کاهش قیمت و افزایش سودآوری می شود؟  


​​​​​​​

همه ما میدانیم که همیشه قیمت خرید کالا به صورت عمده بصرفه تر از خرید به قیمت خرده است. طبیعتاَ قیمت هر متر زمین با متراژ بزرگ (مثلا 10،000 متر) در مقایسه با قیمت هر متر زمین با متراژ کوچکتر (مثلا 300 متر) در منطقه یکسان بسیار ارزان تر است. 
راهکار آسیای سبز برای اینکه شما زمین مورد نظر خود را بدون ریسک و پائین تر از قیمت منطقه ای بخرید شیوه خرید گروهی زمین است.

خرید گروهی به معنای شراکت نیست، بلکه در این روش هرکس مالک زمین خود با متراژ موردنظر و سند مالکیت 6 دانگ و مجزا میباشد. آسیای سبز با تجمیع سرمایه افراد و خرید یک زمین بزرگ و سپس تقسیم آن به قطعات کوچکتر و تخصیص قطعات به خریداران، ضمن افزایش توان خرید، موجب میشود تا مشتری زمین مورد نظر خود را بسیار ارزانتر از قیمت منطقه خریداری کند، که این به معنی کسب سود حاصل از سرمایه گذاری بلافاصله در زمان خرید میباشد.

برای آگاهی از جدیدترین فرصتهای                          زمین
​​​​​​​

با ما تماس بگیرید.    

سبد خرید