مدیریت املاک و دارایی چیست؟

  مدیریت املاک و دارایـی (Property Management) عبارت است از طیف وسیعی از خدمات که توسـط مدیـران املاک و دارایـی به مالکان و صاحبان دارائـی (از قبیل ملک، آپارتمان، کارخانه، باغ،...) ارائـه میشود. این خدمات میتواند شامـل: عملیات حفظ و نگهداری ، بهــره برداری، کـنتـرل و نظارت،
پیگیری امور حقوقی، ثبتی و محضری، مراجعه به ادارات، سازمانها و دوایر دولتی، عقد و یا تمدید قراردادهای اجاره، فروش و یا خرید باشد.
​​​
مجـموعه آسیای ســبز به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات مدیریت املاک و دارایی ها در ایران، مفتخـر است بسته ای از خدمات قـابل عـرضه به صاحبان دارایـی با هدف پاسخگویی به جمیع نیـازها و منـافع مالـکان در طـول زمان تـدارک دیده و آن را به بهترین وجــه ممکن برآورده سازد. این هدف با پایش مستمر دارائی، بهره برداری کارا و بهینه از دارایی مورد نظر، ارائه گزارشهای دقیق به مالک، با لحاظ نمودن پاره ای از عوامل از جمله: عمر مفید دارائی، هزینه/فایده دارائی، تحلیل بازار و شرایط جاری و آتی آن و ... محقق می گردد.

همچنین مجموعه آسیای سبز با تحلیل بازار و ارائه پیشنهادات به جا و متناسب با شرایط روز ، سبد خدمت رسانی خود در حوزه مدیریت املاک و دارایی را ارتقاء داده، و نیز در قالب هایی مانند  بازاریابی، خرید ، فروش یا اجاره املاک و دارایی ها ، انجام عملیات مالی مرتبط ، عملیات تعمیر و نگهداری، عقد و یا تمدید قراردادها به نیابت از مالک/مالکان و انجام مسائل حقوقی و قضایی ایفای نقش مینماید.
​​​​​​​


آسیای سـبز
به عنوان مشـاوری آگاه، صدیق و مطمئن
​​​​​​​                                                                   همواره در کنار شما
سبد خرید