کمپین های فعال آسیای سـبز

جهت مشارکت در هریک از کمپین ها بر روی آن کلیک کنید.

با توجه به قحطی گسترده و ضرورت کمک رسانی فوری به کودکان معصوم در یمن، در حال حاضر مجموعه فعالیت خود را بر روی تهیۀ غذا و آب سالم برای این کودکان متمرکز نموده است، در این راستا پویشی مردمی با هدف نجات جان صدها هزار کودک که با مرگ ناشی از قحطی دست و پنجه نرم میکنند ایجاد شده است.

طبق آمار یونیسف هر 10 دقیقه یک کودک به دلیل سوءتغذیه حاد و یا نبود داروهای اولیه در یمن جان می دهد.

           *  لطفاً مبلغ کمک نقدی خود را از طریق لینک زیر واریز نمائید:

وبسایت کمپین:

مشارکت در تامین غذا و آب سالم برای کودکان یمن

پرداخت مبلغ مورد نظر

  کمپین تهیه پوشاک برای کودکان دبستان حمزه روستای احمد آباد گورک،  شهرستان دلگان، سیستان و بلوچستان

روستای احمد آباد گورک دارای یک دبستان 7 کلاسه و 168  دانش آموز میباشد. این دبستان در تابستان سال 96 توسط این مجموعه بازسازی گردید. طبق بررسی های میدانی و همچنین پیشنهاد مدیر مدرسه سرکار خانم دهمیری تعداد 91 دانش آموز در پایه های اول تا ششم بسیار نیازمند شناخته شده اند که این کمپین برای تامین پوشاک و کفش این دانش آموزان تشکیل شده است.

برای دیدن موقعیت جغرافیای این روستا بر روی نقشه، روی لینک مقابل کلیک کنید:

مشارکت در تامین لباس و کفش برای کودکان روستای احمد آباد گورک واقع در سیستان و بلوچستان

برای انتخاب مبلغ دلخواه کلیک کنید

طبق هماهنگی های به عمل آمده بن خرید به مبلغ 80،000 تومان صرفا جهت خرید کفش و لباس توسط مدیر مدرسه به این دانش آموزان داده میشود. این دانش آموزان با همراه داشتن بن به یکی از فروشگاه های تعیین شده مراجعه  و نسبت به دریافت کفش و لباس اقدام مینمایند.

  ارسال مواد غذایی به نیازمندان استان سیستان و بلوچستان


با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از بهزیستی استان سیستان و بلوچستان و نیاز سنجی انجام شده توسط صندوق حمایت از کودکان آسیای سبز، از میان مجموعه های معرفی شده توسط بهزیستی استان، این صندوق با همکاری شرکت تک ماکارون، تعداد 1050 عدد ماکارونی 500 گرمی را به مجموعه شبانه روزی سرای امید و خانواده های نیازمند روستای احمد آباد گورک از توابع شهرستان دلگان اهداء نمودند.
​​​​​​​

سبد خرید